Vymáhání pohledávek

Naše společnost vymáhá pohledávky na základě smlouvy s věřitelem. Je možné uzavřít buď smlouvu mandátní nebo smlouvu o postoupení pohledávky. Pohledávky vymáháme jak za fyzickými tak za právnickými osobami sídlícími na území ČR i mimo území ČR.

Za vymáhání pohledávky sjednáváme s klientem smluvní provizi. Výše této provize závisí na obtížnosti případu a bonitě dlužníka a je tedy individuální. Minimální výše odměny je 5% z vymožené částky.

Po uzavření smlouvy řešíme vymáhání pohledávky s odbornou péčí a podle platných zákonů. Dbáme také na rychlost tak, aby návratnost finančních prostředků byla pro našeho klienta v co nejkratším časovém úseku.

Vzhledem k velmi špatné platební morálce, která panuje  v České republice se snažíme s maximální efektivitou a nasazením zajistit plnění pohledávek našich klientů. Naším krédem je především: odbornost , rychlost a efektivita.

Klient je průběžně informován o stavu pohledávky a o řešení jejího vymožení. Jen tak lze zajistit úspěšný postup a spokojenost našeho klienta. Naši pracovníci jsou vstřícní a rádi Vám po dobu vymáhání pohledávky poskytnou informace o stavu řešení.


Kontaktní formulář


Vyplněním tohoto formuláře urychlíte postup při posouzení a řešení Vaší pohledávky. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat ihned po zpracování formuláře.

Informace k Vaší osobě/firmě (vlastník pohledávky)

Právnická osoba Fyzická osoba

Jméno a příjmení / Název firmy *:
Ulice *:
Město *:
PSČ *:
Telefon *:
Email:
Skype:
Kontaktní osoba *:

* poviný údaj


Informace k osobě dlužníka ( v rámci objektivního posouzení případu zjištění bonity dlužníka zadejte co nejvíce informací)

Jméno a příjmení / Název firmy:
Adresa:
RČ/IČ:
Telefon:
Email:
Kontaktní osoba:
Výše pohledávky v Kč (bez příslušenství):
Výše úrokové sazby:
Splatnost pohledávky:
Pohledávka vznikla na základě:
Byla podána žaloba na vymáhání pohledávky:
Proti dlužníkovi je uvalena:

Příloha:

1. soubor:
2. soubor:
3. soubor:
[ zip, rar, pdf, doc, jpg / do 200 KB / v případě více soborů zazipujte do jednoho]
Poznámka: